O nas – FAKTORBROKER. Skuteczna windykacja dużych kwot. Faktoring. Doradztwo gospodarcze
biuro@faktorbroker.pl
71/ 715 11 11

O nas

Skuteczna windykacja należności

about-icon-1       about-icon-2      about-icon-3

FAKTORBROKER od 2007 roku specjalizuje się w tematyce wierzytelności B2B, zarówno niewymagalnych (faktoring), jak i przeterminowanych (wykup wierzytelności, windykacja). Jesteśmy podmiotem skutecznym i  rozpoznawalnym, w szczególności w szeroko pojętej branży budowlanej. Realizowaliśmy z powodzeniem i wciąż bierzemy czynny udział w procesach rozliczeń największych i najbardziej rozpoznawalnych inwestycji krajowych. Skutecznie odzyskujemy należności krajowe oraz od dłużników z takich krajów jak Czechy czy Słowacja, gdzie dysponujemy sprawdzonymi rozwiązaniami organizacyjnymi i prawnymi.

Bardzo często jesteśmy wybierani przez Klientów do procesu rozliczeń wierzytelności wobec stałych kontrahentów. Klienci polecają nas głównie ze względu na fakt, iż wykorzystujemy w procesie windykacji zdecydowanie więcej faktów i informacji dotyczących dłużnika, niż konkurencja.

Polecamy swoje usługi w sytuacji braku zapłaty ze strony Państwa wieloletniego kontrahenta czyli wówczas, gdy z jednej strony  zależy firmie na odzyskaniu  należności, a z drugiej zachowaniu (nie pogorszeniu) relacji handlowych. Dotychczasowe efekty  podejmowanych  procesów rozliczeń  takich należności oraz przede wszystkim zadowolenie Klientów predestynują nas do zaoferowania Państwu wsparcia właśnie w takich  sytuacjach.

Dysponujemy także szeroką i bardzo zróżnicowaną  ofertą rozwiązań faktoringowych. U nas znajdziecie Państwo  najlepsze  oferty dostępne na polskim rynku – począwszy od finansowania  transakcji krajowych i zagranicznych, wskazania najatrakcyjniejszych  ofert  pożyczek krótkoterminowych czy inwestycyjnych, a skończywszy  na tak specjalistycznych  produktach  jak spieniężanie  weksli  czy faktoring  wierzytelności szpitalnych. Co ciekawe – w krótkim czasie   znajdujemy  efektywne  rozwiązanie  zarówno  dla firmy, które chcą przekazać  do faktoringu  obrót  miesięczny  w kwotach do kilkuset  tysięcy złotych, jak i takich  które  oczekują bardzo wysokiego  finansowania, na poziomie  od kilku milionów złotych.

Posiadamy w ofercie również inne rozwiązania z zakresu  doradztwa prawno-gospodarczego.

To co nas wyróżnia:

  • kompleksowe usługi wykupu/windykacji wierzytelności gospodarczych
  • współpraca tylko ze sprawdzonymi i skutecznymi kancelariami komorniczymi
  • skuteczne rozwiązania dot. zabezpieczeń spłat wierzytelności
  • najszersza oferta finansowania faktur niewymagalnych (FAKTORING)
  • szybkie i efektywne ustalenia (DETEKTYWISTYKA GOSPODARCZA)
  • profesjonalne i merytoryczne wsparcie prawne
  • korzystne warunki współpracy (prowizja już od 1,5%)
  • nowoczesne wsparcia systemowe (CRM) realizowanych procedur

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług !